Evlilik Terapisti İle Çiftler Sorunlarından Kurtuluyor

Evlilik terapisi, çiftlerin evliliklerini güçlendirmek ve daha mutlu bir ilişkiye sahip olmak için kullanabilecekleri bir araçtır. Bugüne kadar ki meslek hayatında 15.000’den fazla danışmanlık tecrübesi bulunan Halil Özgen hocamız Türkiye’de evlilik okulunu kurmuştur.

Evlilik terapisi, ilişkinizin ömrünü uzatmak ve yeniden inşası için bir fırsattır. 

Osmaniye’de evlenmek üzere olan nişanlı çiftlere evliliklerde karşılaşabilecekleri problemler hakkında uzun yıllar eğitimler vermiştir. Ayrıca Türkiye’nin her yerinden katılan uzman psikolog meslektaşlarına İmago evlilik terapisi kuramları ve uygulamalı eğitimler vererek evlilik terapisti ekibinin yetişmesine öncülük etmiştir. Bununla birlikte evlilik atölyesi çalışmaları ile çiftlere yaşadıkları sorunların çözümleri noktasında drama çalışmaları yapmaktadır. Bu durumda psikolojik destek almanız önemlidir.

Evlilikte Ne Zaman Terapiste Gitmek Gereklidir?

Evlilik, iki kişinin birbirlerine destek olarak, iyi ve kötü günde birlikte olmasıdır. İlişkilerde çatışmalar kaçınılmazdır. Doğru evlilik terapisti, çiftin sorunlarını çözmelerine ve ilişkiyi güçlendirmelerine yardımcı olabilir. Evlilik sorunları, çiftler için zorlayıcı olabilir, ancak profesyonel yardım alarak üstesinden gelinebilir. Evlilik terapisi, çiftlerin daha yakın ve mutlu bir ilişki kurmasına yardımcı olabilir. Ayrıca evlenmeyi planlayan nişanlı çiftler evlilik öncesi danışmanlık ile birbirlerini daha derinden anlayabilirler ve evlenmeden önce var olan farklılıklarını giderebilirler.

Erteleme, sorunları daha da karmaşık hale getirir. Birlikteliğinizin zor zamanlardan geçtiğini kabul etmek ve profesyonel yardım almak, doğru bir karardır. Bazen evliliği devam ettirmek için çok geç olabilir. Boşanmanın zor bir süreç olduğunu unutmamak gerekir ve bu süreçte profesyonel yardım almak, çiftlerin daha sağlıklı bir şekilde boşanabilmelerini sağlayabilir. Seanslar, çiftlerin evliliklerinin sona ermesi sırasında birbirlerine destek olma ve bu zor süreçten birlikte geçmelerine yardımcı olur. Boşanma sürecinde ebeveynler çocuklarıyla birlikte terapi gördüklerinde, çocuklar bu süreci daha sağlıklı bir şekilde atlatabilirler. Boşanma süreci danışmanlığı, çocuklara boşanmanın etkilerini anlamasına ve başa çıkmasına yardımcı olur.

Osmaniye’de Evlilik Terapistine Gidenleri Yorumları

Halil Özgen
HALİL ÖZGEN HAKKINDAKİ YORUMLARI OKU

Osmaniye’de evlilik terapisi yaptırmak isteyen çiftlerin, tedavinin etkinliği için deneyimli bir evlilik terapisti ile çalışmaları gerekir. Adana ve Osmaniye’de uzun yıllardır aktif olarak çalışan ve 15.000 den fazla danışmanlık tecrübesi olan Halil Özgen hocamız, evlilik sorunlarını yönetmenize yardımcı olacak bilgi ve becerileri size vermektedir. Halil Özgen hocamız hakkında danışanların yorumlarını okumak için TIKLAYINIZ.

Osmaniye’deki evlilik terapisi için Halil Özgen hoca ve ekibinden yardım almak istiyorsanız, sitedeki iletişim bilgilerini kullanarak 7/24 randevu alabilirsiniz.

Osmaniye Evlilik Terapisti Fiyatları Nedir?

Her aile danışmanlığı seansı için ne kadar ücret alındığı konusu ilk sorulan sorular arasındadır. Osmaniye evlilik terapisti fiyatları oldukça fazla değişiklik göstermekle birlikte rakamlar en düşük 500 TL ile en yüksek 1500 TL arasındadır. Ortalama seans süremiz 60 dakika olup seans ücretimiz Osmaniye’de en uygun aile terapisi seans ücreti olarak 500 TL belirlenmiştir. Online psikolog seans ücretleri daha düşük olduğundan 500 TL olarak belirlenmiştir.

Çiftlerin yaşadığı sorunlar ne kadar büyükse, seanslar o kadar sık yapılır. İlk dört seansta, çiftin sorunlarının neden olduğu stresi azaltmaya çalışılır. 4. seanstan itibaren çiftlere, yaşadıkları sorunları kalıcı olarak çözmelerine yardımcı olmak için aylık danışmanlık hizmeti verilmektedir. Evlilik terapisinin süresi, çiftlerin ilişkisine ve hedeflerine göre belirlenir. Yaşadığınız sorunların büyüklüğüne göre bu süreyi sizle birlikte belirleyeceğiz.

Osmaniye’de evlilik terapisi desteğine ihtiyaç duyduğunu kabul etmek, çiftler için genellikle zordur. Sorunlu bir evliliğiniz varsa, destek almak, sorunlarınızın üstesinden gelmenize yardımcı olabilir. Sorunlarınızı çözmezseniz, zamanla daha da kötüleşebilirler. Evliliğiniz için profesyonel yardım almak, onu kurtarmak için atabileceğiniz en önemli adımdır.

Osmaniye Evlilik Terapisti Tavsiye Eder misiniz?

Osmaniye’de evlilik terapisi için güvenilir bir terapist bulmak istiyorsanız, çevrenizdekilerin tavsiyelerine kulak verebilirsiniz. Bir çift terapisi kararı almadan önce mutlaka uzmanın deneyimini öğrenin. Hocamız, evlilik danışmanlığı konusunda 15.000’den fazla vaka çalışması yürütmüş ve bu nedenle evlilik sorunları konusunda uzmanlaşmıştır. Seans dışındaki konularda uzman psikolog asistanları size yardımcı olabilir.

Osmaniye’deki evlilik terapisti, iletişim, problem çözme ve farklılıkları ele alma konularında size rehberlik edebilir. Tartışmalarınızın temelinde yatan nedenleri keşfederseniz birbirinizi daha iyi tanıyacaksınız. Sorunları çözmek için birbirimize karşı anlayışlı ve empatik olmalıyız.

halilozgen01
HALİL ÖZGEN KİMDİR?

Osmaniye En İyi Evlilik Terapisti Nasıl Bulunur?

Osmaniye’de iyi evlilik terapisti düşünüyorsanız akılda tutulması gerekenler şunlardır. Sorunlarınızı danışmanla konuşma bazen zor olabilir. Çoğu zaman çiftler seanslarda birbirlerine bağırabilir, şiddetli tartışabilir veya tam tersine sessiz ve suskun kalabilirler. Aslına bakarsanız her ikisi de kötü değil. Terapistiniz aranızdaki sorunların giderilmesi için mevcut öfke durumunuzla nasıl başa çıkabileceğinizi öğretecektir.

Eşiniz evlilik terapisi seanslarını kabul etmez ve reddederse seanslara tek olarak katılabilirsiniz. İlişkinizi onarmak isterseniz size bireysel olarak yardım edecek ve nasıl davranmanız gerektiği hususlarında tavsiyelerde bulunacağız. Evlilik terapisi seansları sırasında öğrendiklerinizi uygulamaya geçirmek için sizlere ev ödevleri vereceğiz. Çiftlerden birinin ruh sağlığı açısından başka sorunları varsa, bu sorunların çözümü içinde psikiyatri desteği almasını tavsiye edeceğiz.

Sizler de evlilikteki sorunlarınızın en hızlı şekilde çözülmesi isterseniz Halil Özgen hoca ve uzman psikolog ekibi ile çalışmanızı tavsiye ederiz. bunun için sitedeki iletişim bilgilerini kullanarak psikolog asistanlara erişebilir ve aile danışmanlığı seansları hakkında bizlerden anında bilgi alabilirsiniz.

Online Evlilik Terapisi

Online evlilik terapisi, eşinizle veya çocuğunuzla yaşadığınız sorunları çözmek için etkili bir yoldur. Online evlilik terapisi ücretleri 500 TL olup Halil Özgen hocamız ile görüşmek ve detaylı bilgi almak için ekranda bulunan telefon veya whatsapp butonlarını kullanarak iletişime geçebilirsiniz. Asistanımız, hocamız ile ailenizde yaşadığınız sorun hakkında ön görüşme yapmanızı organize edecektir.

Sorunlarınıza takılıp kalmayın, güzel şeylere odaklanın. Bunun için hiçbir zaman geç kalmış sayılmazsınız. Artık sende HAK ETTİĞİN GÜZELLİKLERİ YAŞAMAK için destek almaktan çekinme.

Sizi Arayalım

Lütfen aşağıdaki bilgileri doldurmak için bir dakikanızı ayırın yada bizi arayın. İlk randevunuzu ayarlamak için sizinle iletişime geçelim.


    error: Content is protected !!