Çift Terapisi ile Kötü Giden Bir ilişki Nasıl Kurtarılır

Aile ve Çift Terapisi Nedir?

Halil Özgen hocamız ve uzman psikolog ekibi merkezi Adana’da bulunan Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığına bağlı özel bir aile danışmanlığı merkezinde uzun yıllardır aile danışmanı unvanı ile çalışmaktadır.  Halil Özgen’in bugüne kadar ki meslek hayatında Adana ve Osmaniye illerinden gelen 15.000’den fazla danışmanlık tecrübesi bulunmaktadır.

Hocamız Türkiye’de evlilik okulunu kurarak evlenmek üzere olan nişanlı çiftlere evliliklerde karşılaşabilecekleri problemler hakkında bir dizi eğitimler vermiştir. Ayrıca Türkiye’nin her yerinden katılan genç psikolog meslektaşları için İmago çift terapisi kuramları ve uygulamalı çift terapisi eğitimleri vererek evlilik konusunda iyi uzmanların yetişmesine öncülük etmiştir. Bununla birlikte hocamız evlilik atölyesi çalışmaları ile çiftlere yaşadıkları sorunların çözümleri için drama çalışmaları yapmaktadır.

Çift Terapisi Nasıl Yapılır?

Danışanlarımız hayatlarını sürdürmeye devam ederken onların yoluna destek olmaya, hayatlarının ışığını kaybettiği durumlarda onlara ışık olup yollarında ilerlemelerine yardımcı olmaktan gurur duyuyoruz. Her birinin yaşam yolundaki zorluklarının farklılığını gözeterek, çift terapisi süresince nasıl ilerleyeceğimizi Halil Özgen hocamızın tecrübeleri ışığında uzman psikolog ekibimizle sürdürüyoruz.

Merkezimiz Adana ve Osmaniye illerinde aktif çalışmalarını sürdürüyor. Çift terapisi sayesinde evlilikte sorun yaşayan çiftler arasında çıkmaza giren durumlara karşı çözümler üretmek ve daha önce çözüm bulunamamış konulara farkındalık getirilmekteyiz. Bu sayede siz çiftlerin sağlıklı iletişim yeteneklerini geliştirmesi sağlanmaktayız.

Osmaniye Çift Terapisi Yorumları

Halil Özgen
HALİL ÖZGEN HAKKINDAKİ YORUMLARI OKU

Osmaniye Psikolojik Danışmanlık Merkezinde uzun yıllardır aile danışmanı olarak çalışan ve 15.000 den fazla danışmanlık tecrübesi olan Halil Özgen hocamız evlilik sorunuyla boğuşan ve süreci yönetmekte zorlanan çiftlere en doğru desteği vermektedir. Sitemizdeki yorumları inceleyerek Halil Özgen hocamız hakkındaki yorumlarını okumak için TIKLAYINIZ.

Evlilikte yaşanılan sorunlar konusunda Halil Özgen hoca ve uzman psikolog ekibiyle Adana ve Osmaniye illerinde YÜZ YÜZE veya dünyanın her yerinden ONLİNE TERAPİ almak isterseniz sitenin sol altındaki arama butonuna veya sağ alt köşesindeki whatsapp butonuna tıklayarak seanslar ve en uygun ücretler hakkında 7/24 bilgi alabilirsiniz.

Çift Terapisinin Amaçları Nelerdir?

Osmaniye’de çift terapisi almak isteyen bireyler, aralarında çözüm bulamadıkları, ilişkilerinin çıkmaza girdiği durumlarda ilişkilerini kurtarmak için bizlerden psikolojik yardım talep ederler. Bu doğrultuda evlilikte yaşanan sorunlar için ihtiyaç duyulan konuları şu şekilde sıralayabilirim;

Çiftler arasında güven sorunu, evlenme korkusu, kıskançlık duygusu, geçmiş travmaları, cinsel sorunlar, maddi yetersizlikler, aldatma, fiziksel ve psikolojik travmalar, iletişim sorunları vardır. Bunun gibi evlilik öncesi danışmanlık, evlilik danışmanlığı ve boşanma danışmanlığı konularında Adana ve Osmaniye illerinde Halil Özgen hocamız ve uzman psikolog ekibi olarak danışanlara yardımcı olmaktadır.

Çift Terapisi İşe Yarar Mı?

Öncelikle çiftlerin, ilişkilerini kurtarmak adına çift terapisti hizmeti almak istemeleri bile ilişkileri için bir gayret içerisinde olduklarını gösterir. Bunun devamında ise evli çiftin, konusunda uzman Halil Özgen hocamız ile duruma uygun şekilde seans almasıyla, ilişkideki kök sorunlar ortadan kalkabilir. Eğer ki siz de ilişkilerinizdeki sorunlarınıza çözüm bulmak, güzel bir ilişkiye sahip olmak istiyorsanız mutlaka profesyonel destek almalısınız. Adana ve Osmaniye illerinde Halil Özgen hocamız ve uzman psikolog ekibinden psikolojik destek alabilirsiniz.

Osmaniye Çift Terapisi Fiyatları Ne Kadar?

Her terapi de olduğu gibi evlilik sorunlarını çözmek isteyen ve Osmaniye’de psikolojik danışmanlık hizmeti almak isteyen bireyler, çift terapisi ücretleri konusunda bilgi sahibi olmak istiyor. Çift terapisi fiyatları konusunda bilgi verecek olursak genel olarak şehirlere ve bölgelere göre değişkenlik gösterse de Osmaniye’deki danışmanlık merkezlerine göre 500 TL ile 1500 TL arasında farklılıklar gösterir. 45 ile 60 dakikalık seans süresi sonucunda merkezimizde ücret en alt sınırda tutularak 500 TL olarak belirlenmiştir. Online psikolog seans ücretleri daha düşük olduğundan 500 TL olarak belirlenmiştir. Bu sayede herkesin danışmanlık hizmeti almasına katkı sağlanması amaçlanmıştır.

halilozgen03
HALİL ÖZGEN KİMDİR?

Çift Terapisi Kaç Seans Sürer?

Bireylerin kaç seans psikolojik danışmanlık alacağı konusunda net seans sayısı verilmesi mümkün olmasa da haftalık, 15 günlük ya da aylık şeklinde seans sıklığı ve sayısı belirlenir. İlk seanslarda çiftlerin aralarında yaşanan ve hoşnut olmadıkları durumların belirlenmesi ve bunların ortadan kaldırılması konusunda seanslar ilerler. Ardından çiftlerin yaşamış oldukları durumların ortadan kalkmasına yönelik tamamlayıcı çift terapisi seansları yapılarak çiftlerin sorunları çözülerek süreç iyileştirilir.

Osmaniye’de çift terapisti olarak bir çiftlerin kaç seans terapi alması gerektiği çiftlerin yaşadıkları durumların ciddiyetine göre değişkenlik göstermektedir. Bununla birlikte terapistin verdiği ödevleri gerçekleştirme konusunda istekli olan çiftlerde ortalama 4-6 seansta evliliklerinin olumlu yönde toparlandıklarını gözlemleyebiliyoruz.

Osmaniye’de En iyi Çift Terapisti Seçimi Nasıl Yapılır?

İkili ilişkilerde belli bir süre sonra kendisini gösteren “Biz” kavramı çiftler arasında çatışmalara yol açabiliyor. Ancak ilişkilerin temelini oluşturan ve ilişkinin sürmesini sağlayan uyum, her zaman maalesef ki sabit bir seyirde ilerleyemeyebiliyor. Bu doğrultuda da çiftler arasında uyum problemlerinin ortaya çıkmasına sebep oluyor. Çiftlerde en fazla ilgi eksikliği konusunda problemler yaşanmaktadır. Bunu psikolojik sorunlar, mali açıdan yaşanan krizler ya da 3. kişilerin de dâhil olduğu dış unsurların takip etmektedir. Evlilikte yaşanan tüm bu sorunlar ilişkileri çıkmaza sürüklemektedir. Bu bahsedilen problemler, birlikteliklerin doğal işleyişinde karşılaşılabilecek durumlardır. Bu sorunlar ilişkinin yapıcı ve uzun soluklu ilerleyebilmesini engellemekte ve uzman desteğine ihtiyacı meydana getirmektedir.

Bu doğrultuda Osmaniye’de evlilik terapisti nasıl seçilir? En iyi çift terapisti nasıl bulunur gibi arayışlarınız varsa öncelikle konusunda yetkinliği, aldığı eğitim ve sertifikaları bulunan, etik değerlere bağlı ve sürekli kendisini yenileyen bir terapist olmalıdır. Bunun yanı sıra evlilikte yaşadığınız sorunların çözümü için uzman arayışınız var olabilir.  Halil Özgen hocamızın ve uzman psikolog ekibinin Osmaniye çift terapisti yorumlarını okuyabilir, danışanların başarılı seanslar konusundaki görüşlerini de seçiminizde kullanabilirsiniz.

Halil Özgen hocamız bugüne kadar 15.000’den fazla danışmanlık hizmeti vermiştir. Türkiye’de evlilik okulu kurarak, evlilik yolunda ilerleyen bireylere eğitimler vererek evlilikte yaşanılan problemlerin çözümünde aktif rol üstlenmiştir. Sizler de Osmaniye çift terapisti arayışındaysanız hemen sol tarafta yer alan arama butonundan ya da sağda yer alan whatsapp butonundan asistanıma ulaşabilir, hem seanslar hem de ücretlerle ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

Online Çift Terapisi

Dilerseniz Türkiye’nin ve dünyanın her yerinden online çift terapisi desteği alarak, uzakta da olsanız eşinizle ya da çocuğunuzla yaşadığınız sorunlardan kurtulabilirsiniz. Online çift terapisi ücretleri 500 TL olup Halil Özgen hocamız ile görüşmek ve detaylı bilgi almak için ekranın altındaki telefon veya whatsapp butonlarını kullanarak iletişime geçmeniz yeterlidir. Asistanımız ailenizde yaşadığınız sorun hakkında sizi hocamız ile görüştürecek ve ön görüşme yapma imkanına sahip olabileceksiniz.

Yaşadığınız sorunların adeta kartopu gibi büyümesine izin vermeyin, yaşamınızı güzelleştirin. Bunun için hiçbir zaman geç kalmış sayılmazsınız. Artık sende HAK ETTİĞİN MUTLULUĞU YAŞAMAK için destek almayı sakın unutma.

Sizi Arayalım

Lütfen aşağıdaki bilgileri doldurmak için bir dakikanızı ayırın yada bizi arayın. İlk randevunuzu ayarlamak için sizinle iletişime geçelim.


    error: Content is protected !!