Online Randevu Sistemi

BİZE ULAŞIN

Almak İstediğiniz randevu hakkında bilgileri aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.
Halil Özgen
Halil Özgen
Aile ve Evlilik Danışmanı


  Bir terapi seansı 60 dakika (1 saat) ile sınırlıdır. Görüşmelerin hem sizi hem de diğer danışanları bekletmememiz için vaktinde başlayıp bitmesi önem teşkil etmektedir. Bu sebeple şayet sizden kaynaklanan bir sorun ile görüşmelere geç gelirseniz, o günkü görüşmeniz geç kaldığınız süre kadar kısa sürecektir. Öncelikle aldığınız bir randevu olduğunda sizin randevu saatiniz kimseye verilmiyor. Bu nedenle başkalarının mağdur olmaması adına gidemeyeceğiniz durumdaki randevunun 24 saat önceden iptal edilmesi gerekiyor.

  Online görüşmelerimiz Bulutklinik üzerinden yapılmakta olup yaklaşık 60 dakikalık görüşmeler için seans ücretimiz 600 TL’dir. Bulutklinik sahip olduğu güvenlik sertifikaları ile dünya standartlarında bir veri güvenliği sağlamaktadır. Özellikle yapılacak online görüntülü görüşmeler sistem tarafından asla kayıt altına alınamaz. P2P teknolojisi ile uçtan uca şifreli bir şekilde görüntü aktarımı sağlanır.

  Adresimiz

  İçindekiler

  Sizi Arayalım

  Lütfen aşağıdaki bilgileri doldurmak için bir dakikanızı ayırın yada bizi arayın. İlk randevunuzu ayarlamak için sizinle iletişime geçelim.


   error: Content is protected !!